همراه با رونمایی از دو کتاب تازه منتشرشدة اندیشکده برهان
نشست تخصصی «نظریه مقاومت، راهگشای انقلاب در دهه پنجم» برگزار می‌شود
اندیشکده برهان در راستای فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان در خصوص ترویج «نظریه مقاومت» و برای کمک به بسط نظری و تضارب آرا در این موضوع، نشست تخصصی «نظریه مقاومت، راهگشای انقلاب در دهه پنجم» را برگزار می‌کند.

اندیشکده برهان در راستای فراخوان رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان در خصوص ترویج «نظریه مقاومت» و برای کمک به بسط نظری و تضارب آرا در این موضوع، نشست تخصصی «نظریه مقاومت، راهگشای انقلاب در دهه پنجم» را برگزار می‌کند. سخنرانان این نشست جناب آقایان دکتر ابراهیم متقی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و دکتر روح الله قادری کنگاوری، عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) خواهند بود و نظرات خود را پیرامون محورهای «چیستی نظریه مقاومت و جایگاه آن در کلان گفتمان انقلاب اسلامی»، «فقدان نظریه‌پردازی در حوزه مقاومت»، «نسبت مقوله پیشرفت و مقاومت و بررسی امکان تحقق پیشرفت از مسیر مقاومت»، «تببین علل ناکامی مدل برجام برپایة نظریه مقاومت»، «راهبرد عمق‌بخشی و درونی‌سازی مقاومت»، «ترسیم مسیر گفتمان‌سازی مبتنی بر نظریه مقاومت در سطح فراملی» بیان خواهند کرد.

 

همچنین در حاشیة این برنامه، مراسم رونمایی از دو کتاب با موضوع نظریه مقاومت که به تازگی به همت جمعی از پژوهشگران اندیشکده برهان به زیور طبع آراسته و توسط انتشارات دیدمان روانه بازار شده است، برگزار خواهد شد.

 

 

این مراسم در تاریخ 28 آبان ماه جاری از ساعت 13 در محل اندیشکده برهان برقرار خواهد بود. علاقه‌مندان به حضور در این برنامه می‌توانند جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 26153293-021 تماس حاصل نمایند.

 

 

پخش زنده در اینستاگرام

نشست تخصصی «نظریه مقاومت، راهگشای انقلاب در دهه پنجم» برگزار می‌شود

کد مطلب: 11122  |  تاريخ: ۱۳۹۷/۸/۲۷  |  ساعت: ۱۲ : ۱

نظرات ارسال شده
سفير فيلم
تبيين
پايگاه رصد انديشه‏هاي استرات‍‍ژيك
پايگاه هسته‏اي ايران