نقش خواص در شکل گیری واقعه عاشورا
گزاره‌نگار «عبرت های عاشورا»
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان لشکر 27 محمد رسول الله (ص) 20/3/1375
اندیشکده‌ی برهان منتشر کرد؛
مستند کوتاه شبح تهدید
نقض عهد، تهدید، فشار و سیاست‌های خصمانه‌ی آمریکا که کمتر توسط نسل جوان رؤیت شده است، در طول این دو سال مشهود بوده و هست. در راستای بازنمایی این فشارها، اندیشکده‌ی برهان مستند «شبح تهدید» را تهیه کرده است.
جریان‌شناسی فمینیسم/ به بهانه‌ی هشتم مارس (8)؛
فمینیسم ایرانی در مثلث فراماسونری، بهاییت و ساواک
فیلم مستند «مسخ» با مرور اسناد تاریخی و در دقایقی چند، جریان فمینیسم و عناصر سرشناس آن در جهان و ایران را معرفی می‌کند. به بهانه‌ی 8 مارس در قسمت هشتم «مسخ»، مروری بر خط فکری شیرین عبادی و خانواده‌ی وی، به‌عنوان یکی از افراد شاخص و اثرگذار در ترویج فمینیسم در ایران،خواهیم داشت.
جریان شناسی فمینیسم (7)؛
ریاست یک فمینیست بر سازمان زنان ایران!
«مسخ» فیلم مستندی است که با مرور اسناد تاریخی و در مدت زمانی کوتاه، سیر جریان فمینیسم را در جهان و ایران به نمایش می‌گذارد. عملکرد مهناز افخمی گماشته شده توسط اشرف پهلوی بر سازمان زنان ایران و بررسی آراء و افکار وی در قسمت هفتم "مسخ" به تصویر کشیده شده است .
جریان‌شناسی فمینیسم (6)؛
اشرف پهلوی، دست‌پرورده‌ی فمینیسم!
«مسخ» فیلم مستندی است که با مرور اسناد تاریخی و در مدت زمانی کوتاه، سیر جریان فمینیسم را در جهان و ایران به نمایش می‌گذارد. با توجه به نقش سازمان‌یافته‌ی خاندان پهلوی، به‌ویژه اشرف پهلوی در ورود فمینیسم به ایران و نهادینه‌سازی آن، در قسمت ششم «مسخ»، فسادهای مالی و اخلاقی اشرف پهلوی به عنوان یکی از نمادها و پایه‌گذاران فمینیسم در ایران به تصویر کشیده شده است.
گفت‌وگوی اختصاصی برهان با دکتر «شهریار زرشناس»
جمهوری اسلامی در بوته‌ی نقد + فیلم
با گذشت سه دهه از این تاریخ، به نظر می‌رسد ورای از دستاوردهای انکارناپذیر، نتوانسته‌ایم به هدف‌های والای انقلاب به مقتضای ظرفیت‌های آن برسیم. اما چرا؟
جریان‌شناسی فمینیسم (5)؛
رئیس سازمان زنان ایران کیست؟ + فیلم
«مسخ» فیلم مستندی است که با مرور اسناد تاریخی و در مدت زمانی کوتاه، سیر جریان فمینیسم را در جهان و ایران به نمایش می‌گذارد. با توجه به نقش سازمان‌یافته‌ی خاندان پهلوی، به‌ویژه اشرف پهلوی در ورود فمینیسم به ایران و نهادینه‌سازی آن، در قسمت پنجم «مسخ»، شبکه‌ی پولی و دسترسی‌های مالی اشرف به عنوان رئیس سازمان زنان ایران به تصویر درآمده است.
جریان‌شناسی فمینیسم (4)؛
فمینیسم حکومتی در ایران! + فیلم
«مسخ» مستندی است که به اختصار و با مرور اسناد تاریخی، سیر تحولات جریان فمینیسم را در جهان و ایران به نمایش می‌گذارد. نقش سازمان‌یافته‌ی خاندان پهلوی در ورود فمینیسم به ایران و نهادینه‌سازی آن و در این میان، تلاش بارز اشرف پهلوی، دختر کوچک رضاشاه، در این تحریف آشکار فرهنگ ملی، در قسمت چهارم مسخ به تصویر درآمده است.
دانلود
جهادِ آتش به اختیار
    جهادِ آتش به اختیار http://www.borhan.ir/NSite/FullStory/?Id=10989 http://www.borhan.ir/Images/News/Smal_Pic/27-5-1397/IMAGE636701894975504741.jpg http://www.borhan.ir/Images/News/AtachFile/
ویژه‌نامه «حج فراموش‌نشدنی»
    ویژه‌نامه «حج فراموش‌نشدنی» http://www.borhan.ir/NSite/FullStory/?Id=10006 http://www.borhan.ir/Images/News/Smal_Pic/6-6-1396/IMAGE636395176956729142.jpg http://www.borhan.ir/Images/News/AtachFile/6-6-1396/FILE636395181056863656.pdf
«برهان اندیشه» با موضوع «موعد وعده‌ها» منتشر شد
    «برهان اندیشه» با موضوع «موعد وعده‌ها» منتشر شد http://www.borhan.ir/NSite/FullStory/?Id=9811 http://www.borhan.ir/Images/News/Smal_Pic/16-2-1396/IMAGE636296823170171131.jpg http://www.borhan.ir/Images/News/AtachFile/
سفير فيلم
تبيين
پايگاه رصد انديشه‏هاي استرات‍‍ژيك
پايگاه هسته‏اي ايران